Nasze zajęcia taneczne

Odkryj różnorodność oferty tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych

TANIEC TOWARZYSKI

Zajęcia z tańca towarzyskiego obejmują naukę 10 tańców, 5 latynoamerykańskich: samba, cha cha cha, rumba, paso doble, jive oraz 5 standardowych: walc angielski, walc wiedeński, tango, slowfoxtrot, quickstep. Taka różnorodność kroków, ruchów oraz charakterów tańców pozwala roztańczyć całe ciało, nauczyć niebywałej koordynacji oraz znacząco rozwinąć umiejętności taneczne. Stopień trudności kroków oraz ilość tańców zwiększają się wraz z czasem trwania kursu. W naszej szkole mamy kilka poziomów zaawansowania, od pierwszego kroku, przez grupę średniozaawasowaną i zaawansowaną aż do grupy sportowej biorącej udział w zawodach tanecznych.

TANIEC DLA DZIECI

Na zajęciach z tańca dziecko nabędzie większej sprawności fizycznej, rozwinie kreatywność oraz wyobraźnię przestrzenną, nauczy się współpracy w grupie, nawiąże relacje rówieśnicze. Taniec wzmacnia ciało, jego motorykę oraz kształtuje sylwetkę i postawę. Regularne treningi wpływają na wytrzymałość oraz elastyczność. Podczas zajęć tanecznych dziecko uczy się jak panować nad ciałem i emocjami. Zajęcia taneczne to również świetna okazja do przełamania w sobie nieśmiałości za sprawa występów, pokazów czy udziałów w turniejach tańca.

LATINO SOLO

Podczas zajęć latino solo poznamy wspaniałe choreografie, dzięki którym nabędziemy więcej koordynacji i śmiałości w poruszaniu się na parkiecie, sylwetka będzie stawała się coraz zgrabniejsza a przy tym porywająca muzyka zapewni świetna zabawę oraz relaks.

PIERWSZY TANIEC

Oferujemy naukę pierwszego tańca w formie indywidualnej. Przygotowujemy choreografie do wybranego stylu tanecznego, pomagamy w doborze utworu muzycznego. Pary chcące poznać dodatkowe ruchy, kroki, zyskać więcej śmiałości i swobody w tańcu zapraszamy na ekspresowe kursy weselne.

LEKCJE INDYWIDUALNE

Komfortowy sposób nauki wybranych przez tancerza stylów tanecznych. Indywidualne podejście do problemów czy wątpliwości związanych z technika tańca oraz sposób na dopracowanie znaczących detali. Podczas zajęć instruktor jest do dyspozycji tancerza, co pozwala na osiągniecie szybszych efektów i postępów.

LEMONIADA DANCE

Wieczory taneczne dla naszych wszystkich grup hobby 💃🕺

ProAm

Zajęcia w systemie ProAm to indywidualne lekcje tańca z trenerem, który równocześnie jest Twoim partnerem tanecznym. Zajęcia w takiej formie pozwalają trenerowi na bieżąco korygować błędy dzięki czemu postęp jest dużo szybszy. Poprzez indywidualne podejście jest możliwość zdecydowania czy lekcje będą prowadzone pod kątem przygotowania do występów w pokazach tanecznych, turniejach tańca ProAm, czy dla własnej satysfakcji. Nasi instruktorzy to nie tylko Mistrzowie Tańca Towarzyskiego, ale również wspaniali ludzie, którzy tworzą fantastyczną atmosferę. Taka forma treningów tanecznych jest bardzo popularna w Europie i na Świecie, w szczególności w Stanach Zjednoczonych i Azji gdzie tańczą dzieci, młodzież, dorośli a nawet seniorzy, nie istnieją żadne ograniczenia wiekowe. Na nauce tańca w systemie ProAm jest między innymi oparty popularny na całym Świecie program „Taniec z gwiazdami”.

JOGA

Joga łączy w sobie trening ciała (przede wszystkim asany) oraz medytację. Składa się z wieku różnych pozycji nazywanych asanami, które wpływają na odpowiednie rozciągnięcie ciała i wzmocnienie mięśni. Asany połączone są z techniką oddychania pomagają się zrelaksować, dotlenić organizm i wywołać właściwy przypływ energii.

MIX PRACTICE TIME

Wieczorne practicy dedykowane wszystkim tancerzom o rożnym stopniu zaawansowania, również z poza naszej szkoły tańca, chcących potańczyć w świetnej atmosferze, wśród innych tancerzy, na dużym parkiecie.

Rozpocznij niepowtarzalną podróż taneczną!