Witaj w Śląskim Klubie Tanecznym

Odkryj, jak taniec może zmienić Twoje życie. Śląski Klub Taneczny to szkoła tańca towarzyskiego, która zaprasza do dołączenia i odkrycia magii tańca. Marzenia stają się ruchem, a pasja zamienia się w elegancję i wyrazistość.

O Nas

Założyciele oraz trenerzy Śląskiego Klubu Tanecznego: Aleksandr Ovchinnikov i Ewa Dudek. Członkowie i sędziowie Polskiego Towarzystwa Tanecznego, zawodowi tancerze tańca towarzyskiego. Zwycięzcy wielu krajowych oraz międzynarodowych turniejów tańca. Mistrzowie Okręgu Śląskiego, vice mistrzowie Polski, finaliści Mistrzostw Europy i półfinaliści Mistrzostw Świata. Wychowali wiele utytułowanych par w różnych kategoriach wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy). Szkolą się u najlepszych trenerów na świecie.

Rozpocznij niepowtarzalną podróż taneczną!